24 Οκτωβρίου 2018 αρχείο

Ευχαριστίες για τη χορηγία από το Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος  Εκπαιδευτικού Προσωπικού  του 2ου ΕΕΕΕΚ Πειραιά «Άνοιξη» θα ήθελαν  να  ευχαριστήσουν  εκ βάθους καρδίας το Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών και την κυρία Χ. Μιγκίρου Αν. Προϊσταμένη Τμ. Κηποτεχνίας ΓΠΑ,  για την άμεση ανταπόκρισή τους στο αίτημα χορηγίας διάφορα είδη φυτών  όπως αρωματικά, καλλωπιστικά, κηπευτικά, δενδρύλλια για την εκπαίδευση …

Συνέχεια ανάγνωσης

Ευχαριστίες για τη χορηγία οικιακού εξοπλισμού (ένα σαλόνι).

Η Διευθύντρια κα. Σκλαβενίτη Δήμητρα και ο Σύλλογος  Διδασκόντων  του 2ου ΕΕΕΕΚ Πειραιά «Άνοιξη» θα ήθελαν  να   ευχαριστήσουν  εκ βάθους καρδίας τον κ. ΜΟΥΣΑΔΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ για την ευγενική του πράξη  και την έμπρακτη στήριξή του στο σχολείο μας προσφέροντας   για το τμήμα της Αυτόνομης Διαβίωσης.

Ευχαριστίες για τη χορηγία εκπαιδευτικών παιχνιδιών.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος  Διδασκόντων  του 2ου ΕΕΕΕΚ Πειραιά «Άνοιξη» θα ήθελαν  να  ευχαριστήσουν  εκ βάθους καρδίας τον ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ  «ΙΡΙΔΑ»  για την ευγενική  πράξη  και την έμπρακτη στήριξή τους στο σχολείο μας με τη χορηγία τεσσάρων (4)   τεμαχίων εκπαιδευτικών παιχνιδιών για τους μαθητές μας.